Rozsah činností

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je klíčovým prvkem každého stavebního projektu, ze kterého vycházíme. Je důležité, aby byla dokumentace kompletní, přesná a aktualizovaná po celou dobu realizace projektu. V případě že ji nemáte k dispozici, pomůžeme ji zajistit.

Rekonstrukce objektů

Rekonstrukce objektů je často velmi složitý proces, který vyžaduje dobrou koordinaci, komunikaci a spolupráci mezi různými profesionály a dodavateli. Důkladné plánování a sledování postupu prací jsou klíčem k úspěšné rekonstrukci. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů a důkazem toho je, že se k nám klienti rádi vracejí.

Zpracování nabídky

Zpracujeme vám nabídku na základě vámi dodaného výkazu výměr. Nabídka je zpracovávaná pomocí sazebníku cen ÚRS. Součástí nabídky je i harmonogram prací a návrh smlouvy o dílo.

Terénní úpravy, výstavba zpevněných ploch

Nabízíme široké spektrum v oblasti terénních úprav, včetně vyrovnání terénu, výsadby zeleně, doporučíme vám zahradního architekta, jehož návrhy se řídíme. Jsme specialisté na výstavbu zpevněných ploch.

Výstavba rodinných a bytových domů na klíč

Důkladně zpracovaný a pečlivě realizovaný projekt zajistí klientovi kvalitní a funkční domov, nebo místo k podnikání, který odpovídá jeho potřebám a přání. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a jsme připraveni vašemu projektu vdechnout život

Půdní vestavby a nástavby

Nevyužitý prostor na půdě stávajících budov umíme předělat na funkční, jedinečné a esteticky příjemné obytné nebo pracovní prostory. Každý projekt je individuální a plně uzpůsobený přáním a potřebám klienta, proto používáme pouze kvalitní materiály a nejnovější technologie.

Realizační postup:Zpracujeme vám nabídku na základě projektové dokumentace a výkazu výměr. Vycházíme ze sazebníku ÚRS České republiky. Následně vám připravíme smlouvu o dílo a harmonogram stavby.