O nás

Specializujeme se na veškeré práce v oblasti pozemního stavitelství, především na výstavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů vč. případných přístaveb garáží, plotů s pojezdovými vraty, nebo zahradních bazénů.

vladar-a-synove_construction-3d-plan

Při realizacích zakázek jsme plně soběstační vzhledem ke stabilnímu zázemí firmy včetně mechanizace a mechanismů, dopravy a skladů na vlastních plochách v Praze 8 a Praze 9.

Osobními dozory a průběžnými kontrolními prohlídkami všech našich realizovaných zakázek, prováděných samotným vedením firmy, se naše firma snaží v maximální možné míře a kvalitě zefektivnit prováděné práce. Díky našim dlouholetým zkušenostem a praxí v oboru pozemního stavitelství věříme, že naše společnost dokáže kvalitně odvedenou prací a službami uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Při realizaci staveb jsme soběstační vzhledem ke stabilnímu zázemí firmy včetně mechanizace a mechanismů, dopravy a skladů na vlastních plochách v Praze 8 a Praze 9 o výměře 7 000 m2. V dalších objektech a plochách o výměře 25 000 m2 mimo Prahu jsou sklady a dílny pro potřebu firmy.

Věříme, že v případě realizace nám zadané zakázky budete s naší odvedenou prací a přístupem spokojeni a setkáme se při další spolupráci.

Naše historie

Stavební firma Vladař a synové, s.r.o. byla založena autorizovaným stavitelem a majitelem Janem Vladařem v roce 1990 a navázala tak na tradici otce majitele, sahající až do doby první republiky s tím, že i dědové a mnoho příbuzných se živilo stavební profesí v různých oborech. Tohle řemeslo máme v krvi.

Začátkem 90. let vstoupili po ukončení studií do firmy dva stavitelovi synové, Daniel a Jan ml., kteří se po určité době působení ve firmě stali stavitelovými společníky.

Firma se od prvních měsíců zaměřila na oblast pozemního stavitelství, hlavně na výstavbu rodinných domů, rekonstrukce starých objektů, přístavby a nástavby rodinných i činžovních domů, půdní vestavby a rekonstrukce bytových jednotek, restaurací a dalších interiérových prostorů.

Firma Vladař a synové, s.r.o. je vedena v seznamu odborných dodavatelů programu „Zelená úsporám“.