architect-img15
Vladař a synové s.r.o.
Zakázky realizujeme kvalitně, včas a k plné spokojenosti našich klientů.

KDO JSME

Vladař a synové, s.r.o.

Firma Vladař a synové s.r.o má dlouholetou a bohatou historii v oblasti stavebnictví. Začínali jsme jako malá rodinná firma a vynaložili jsme mnoho úsilí, abychom vybudovali spolehlivou stavební společnost, ke které se klienti rádi opakovaně vracejí. Přísně se řídíme právními předpisy a bezpečnostními pravidly, a proto jsme se stali tím, kým jsme. Vybudovali jsme  sít obchodních vztahů s ověřenými dodavateli, se kterými spolupracujeme k oboustranné spokojenosti mnoho let. Sestavili jsme tým zručných řemeslníků napříč různými stavebními profesemi, na které se můžeme spolehnout. Pro naše klienty se snažíme odvézt maximum spolehlivé práce kvalitně, rychle a včas.

Daniel VladařMajitel

Naše práce mluví za nás

NAŠE HISTORIE

Stavební firma Vladař a synové s.r.o. má dlouhou a bohatou historii v oblasti stavebnictví. Byla založena autorizovaným stavitelem a majitelem Janem Vladařem v roce 1990 a navázala tak na rodinnou tradici, sahající až do doby první republiky, kdy dědové a mnoho příbuzných se živilo stavební profesí v různých oborech. V současné době pomyslnou štafetu převzal syn Daniel a úspěšně vychovává další generaci.

Tohle řemeslo máme v krvi. 

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Víme, že pro poskytování lepších služeb našim klientům bychom měli používat nejnovější technologie. Úspěšně je implementujeme do naší práce a integrujeme je s tradičními technologiemi.

PROFESIONÁLNÍ TÝM

Tým firmy je srdcem této společnosti. Mnoho našich zaměstnanců zde pracuje již mnoho let a dosáhlo úspěchu ve svých profesích a neustále se vzdělávají ve svém oboru. Dbáme na dodržování předpisů a norem a samozřejmostí je sledování a implementace novinek v technické a technologické oblasti.

Základní hodnoty

Naše Strategie

Inovativní řešení a nápady

Pravidelně sledujeme všechny novinky na stavebním trhu a používáme je při naší práci.

Nejnovější technologie

Používáme nejnovější technologie, materiály, zajímáme se o nejnovější trendy, abychom mohli poskytovali nejlepší služby.

Náš tým

Jsme připraveni pro vás odvést kvalitní práci, která nás baví. S námi máte jistotu kvalitní provedení práce a spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty. Náš tým  se postará o každý detail a zajistí, že váš projekt bude proveden s precizností a péčí, kterou si zasloužíte. Naše spokojené zákazníky považujeme za nejlepší reklamu. Jsme hrdí, že se k nám vrací, a dokonce nás doporučují dalším. Díky dlouhodobé existenci firmy jsme vybudovali vztahy, které se přenášejí i na další generace. To nás motivuje k dalšímu zdokonalování a k poskytování služeb na nejvyšší úrovni.

daniel_vladar_073A0263

Daniel Vladař

Majitel

Tel.: +420 602 390 402

Ve firmě působí od jejího založení, kdy pod vedením svého otce získal patřičné zkušenosti a dál je rozvíjel a pokračuje v jeho stopách. Daniel je srdcem a mozkem firmy a jeho klíčovou osobností. Mimo svou práci, je vášnivým fanouškem sportu především hokeje a fotbalu. Jeho oddanost k těmto sportům se odráží v jeho přístupu k práci - soutěživost, týmová práce a odhodlání dosáhnout vždy nejlepšího výsledku. Jako milovník pěší turistiky, Daniel ví, jak důležité je mít pevné základy.

katerina_vladarova_073A0303

Ing. Kateřina Vladařová

Účetnictví, finance, marketing

Tel.: +420 739 580 247

Kateřina se k naší společnosti připojila v roce 2016 a od té doby se stala hlavní postavou ve vedení finančních záležitostí, marketingu a provozu firmy. Její odbornost, schopnost dobré komunikace a pečlivý přístup zajišťují, že naše společnost funguje efektivně a úspěšně. Kromě své práce Kateřina ráda navštěvuje divadlo, je také vášnivým fanouškem hokeje a aktivním účastníkem pěší turistiky společně se svým manželem Danielem a jejich dvěma pejsky.

ondrej_vrtel_073A0274

Ondřej Vrtěl

Technik a mistr

Tel.: +420 602 390 395

Je nejmladším členem našeho rodinného týmu a zároveň naším technikem a mistrem. Jeho schopnost sledovat nejnovější trendy a technologie nám pomáhá držet krok s novinkami ve stavebnictví. Ve volných chvílích rád jezdí na skateboardu. Jeho soutěživost a odhodlání se odráží v jeho přístupu k práci - neustálé zlepšování a hledání nových možností. S Ondřejovým technickým vedením a inovativními myšlenkami jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější stavební projekty.